info@mekan.com
Gezgin Nerede
67 Comment 59 Followers
Tarabya Bahçe'ye yorum yaptı.
"Tarabya Bahçe, Tarabya bayırından sahile inerken solda , sahilden gelirken sağda kalıyor . İstek Kemal Atatürk Lisesi arkasında , yan tarafında Uyum market bulunuyor. Kahvaltısını deneme fırsatım oldu yeşilliğe karşı organik ürünlerden oluşan serpme kahvaltısında çeşitli peynirler ,reçel , zeytinler ,menemen mevcut."
Buse Acıkgoz
0 Comment 0 Followers
Nuspa'yı takip ediyor. 2 minute before
Billur Ekinci
15 Comment 9 Followers
Karabatak Karaköy'a yorum yaptı.
"Özellikle yaz aylarında hava güzelken çok keyifli. Oldukça fazla kahve çeşidi var, ben melange kahvesini denemiştim çok başarılıydı. Aynı zamanda çalışanları çok ilgili ve servis çok hızlı."
Pervin Yılmaz
0 Comment 0 Followers
Este World'u takip ediyor. 4 minute before
Gezgin Nerede
67 Comment 59 Followers
"Gradiva hotelin 8. katında yer alıyor. Teras barı yazları manzara açısından epey iyi , akşamları dj eşliğinde etkinlikler oluyor."
İrem Yücetepe
0 Comment 0 Followers
Zorlu Center PSM'i takip ediyor. 12 minute before
Yiyom Yiyom Doymuyom
288 Comment 73 Followers
Şehzade Cağ Kebabı'ya yorum yaptı.
"Eminönü'nün lezzet sokağı Hocapaşa'nın girişinde bulunuyor. Cağ kebabını şehirde yiyebileceğiniz 3-5 yerden birisi. Kuzudan yapılan bu yatık dönerin porsiyonunda 2 şiş geliyor. Lavaşın içine çekerek, yanında manda yoğurdu, salata ve ezme ile götürüyorsunuz. Turistlerin epey rağbet ettiği bir yer. 4 Güney Kore insanı ile birlikte yedik. Masalarda tanımadığınız kişilerle oturma ihtimaliniz çok yüksek. Kadayıf dolması sipariş etmeyi unutmayın, mükemmel. Tabağa saçılan cevizleri çay kaşığı ile sıyırdım, o derece. Kişi başı 25-30 civarı vererek sağlam doyulur."
Melike Boz
0 Comment 0 Followers
Yusuf Tatar HairDesign & Birgül Doğan Make Up'u takip ediyor. 13 minute before
Gezenler Kulubu
45 Comment 57 Followers
"Bu sefer Yemekfilozofu ile @the_crepeescape in Caddebostan şubesini denedik yine mutlu kalktık "
Ankara Etkinlik
3 Comment 0 Followers
"Geçen hafta, özenle pişirilmiş hamuru ve lezzetli malzemeleri ile "Türkiye'nin en iyi waffle'ı" olarak ün yapan Ab'bas Waffle 'daydık.. Günün hemen her saatinde waffleseverlerin koşa koşa geldiği mekanın oldukça yoğun müşterisi var.. Bunun sebebi ise belli... Her gelen müşteri ile tek tek ilgilenen ve her siparişi özenle hazırlayan genç çalışanları izlemek bile keyif verici.. Yolunuz herhangi bir Abbas Waffle şubesinden geçmiyorsa bile, gideceğiniz yere gecikecek bile olsanız istikametinizi o yöne çevirin bence.. Hazırlanması 2 dakika süren bu sıcacık lezzeti yemesi de pek uzun sürmüyor :)"
INSTAGRAM