info@mekan.com
Duygu Orhan Gülbenek
58 Comment 29 Followers
Touchdown'a yorum yaptı.
"Nişantaşı'nda reasürans çarşısı içinde bulunan küçük, sevimli ve rahat bir bar. Alkol menüleri çok çeşitli, çok sayıda farklı biralarıyla bizim gönlümüzü kazandı. İçeceklerimizin yanında patlamış mısır ve çerez ikram etmeleri güzeldi. Ayrıca çalışanları çok güleryüzlü ve yardımsever. Hesabı bölmek için biraz kendilerini uğraştırdığımız halde gülümsemelerinden birşey kaybetmediler :)"
3750759
0 Comment 0 Followers
Moda Spor Kulübü Restaurant'ı takip ediyor. 5 minute before
Bengü Tüjen
14 Comment 14 Followers
Ada Cafe'ye yorum yaptı.
"ada cafe kırmızı dekorasyonu ilk başta insanın ilgisini çekiyor. Mekandan içeri adım attığınızda her yerin gelincikle ilgili olduğunu görüyorsunuz. gelincikli kurabiye, gelincik şerbeti, gelincik reçeli bunlar hem orada deneyebileceğiniz hem de götürmek için alabildiğiniz şeyler. ilk gittiğimizde sıcak ve soğuk olarak menüde yer alan o meşhur gelincik şurubundan tattık. Hava soğuk olduğundan sıcak olanı tercih ettim. Lezzeti gerçekten güzel. gelincikli kurabiye ise çok sertti ve lezzetini pek beğendiğimi söyleyemeyeceğim. Cafe olarak bakıp sadece aperatif bir şeylerin olduğunu düşünmeyin. Tuzlu balıktan, karides güvece ve ciğer tavaya bir çok şey bulabileceğiniz bir yer. Ciğer tavanın lezzeti gerçekten iyi, tavsiye ederiz. Ama özellikle ada böreğini başka hiçbir yerde bulamayacağınızı söyleyebilirim. Gelincik otu ve keçi peynirli börek inanılmaz güzel. belki kızartma olmasa daha hafif ve sağlıklı olabilir. Aynı zamanda patlıcanlı böreğini de tavsiye ederiz. Adaya geldiğinizde mutlaka bir ada böreği yiyin."
Behzat Sezer
0 Comment 0 Followers
Ramazan Bingöl Et Lokantası'yı takip ediyor. 7 minute before
Tasty Istanbul
34 Comment 24 Followers
OD46'a yorum yaptı.
"Kreplerdeki çeşitlilik gittikçe artıyor. Tuzlu kreplere alışmıştık fakat Moda’da bulunan bu küçük mekan bizi oldukça şaşırttı. Böylesini ilk defa gördük: krebin matıyla birleşimi! Sunumu resimde gördüğünüz gibi oldukça iştah açıcıydı. Üzerinde bulunan süzme yoğurt, kızdırılmış tereyağı ve baharatlarla mantı sosu tamamlanmıştı. Eğer sizde farklı tatlar denemekten hoşlanıyor ve hem mantı hem de krep yemeyi seviyorsanız mantı krep tam size göre. Bir tanesiyle yetinmeyeceğinizi düşünüyoruz, şimdiden afiyet olsun :)"
3750759
0 Comment 0 Followers
Çello Restaurant'ı takip ediyor. 8 minute before
Yiyom Yiyom Doymuyom
289 Comment 69 Followers
Morgül'a yorum yaptı.
"Bakırköy'ün yerel meşhur dönercisi Morgül'ün Yeşilköy ayağı. Müşteri memnuniyeti yüksek , bizimle ilgilenen garson oldukça istekliydi. Döneri lezzetli ama içinde kıyma vardı sanırım. Temiz görünümü dolayısıyla tekrar tercih ederim. Porsiyon 18 tl"
Sema Korkmaz
0 Comment 0 Followers
Esinti Kır Evi'yi takip ediyor. 17 minute before
Billur Ekinci
15 Comment 9 Followers
Ceneviz Meze-Balık'a yorum yaptı.
"Caddebostan sahile inerken önünden geçiyordum ve kendimi biranda burada buldum . Servis ve hizmet çok başarılı, fiyatlar makul. Aynı zamanda mezeleri ve balıkları aşırı taze, kız kıza da gidebileceğiniz ve keyfinize göre yiyip içebileceğiniz güzel bir mekan."
Gezgin Nerede
68 Comment 56 Followers
"Sirkecideki Koskanın hemen yanındaki sokakta yer alıyor Güvenç Konyalı yerli yabancı birçok misafirleri var ünlülerin fotoğrafları da mekanda mevcut bu kadar gelen olduğuna göre lezzetlerini de deneyelim dedik benim önerim buranın bamya çorbasını 10tl ve konya fırın kebabını (incik) 23tl tadına bakmanız olur fiyatları da uygun afiyet olsun gezginnerede"
INSTAGRAM